Novinky

přeji Vám krásné a klidné Vánoce. Zastavte se na chvilku a užívejte si svých blízkých. Darujte jim to nejdražší, a to svůj přítomný čas s nimi, který nic nenahradí. Do nového roku přeji jen to nejlepší a hlavně zdravíčko.

S láskou připravím pro Vaše milované kosmetické balíčky na míru. Ceny jsou od 50,-, vše zabalím, načančám, doručím. V lednu je možnost výměny výrobků za jiné kosmetické výrobky, pokud se Ježíšek netrefí do odstínu či vkusu.

Akce listopad

08.11.2017

V měsíci listopadu jsem pro Vás připravila 3 akce:

Nyní si můžete zakoupit v salónech dárkové poukazy na kosmetické služby. Na přání dárkový poukaz zabalíme a máte hotový dáreček třeba pod stromeček :-) pro manželku, maminku, kamarádku, kolegyni, sestru...

Na měsíc říjen jsem si pro Vás připravila balíček hloubkového čištění ultrazvukovou špachtlí s rituálem saténových rukou a rtů.

Je 1.září a přicházím s velkou novinkou. Od září začínám pracovat ve wellness centru Lotus Spa v Pardubicích jako kosmetička. Při této příležitosti jsem si pro Vás připravila balíček na úpravu a barvení obočí, barvení řas a diagnostiku pleti. Využijte této jedinečné akce a přijděte si odpočinout v krásném prostředí salónku.

Máme nového dodavatele dámských retro oděvů a doplňků ve velikosti 34-52. Jsme jediný obchodní zástupce ve Východních Čechách. Zboží si lze vyzkoušet a vyzvedout v Pardubicích. Více na facebookových stránkách Goldie's fashion.