Novinky

Lash Lifting & Lash Botox™ je revoluční, oblíbená procedura. Novinka v oblasti tvarování vlastních řas dokáže jedinečným způsobem vyživit a ozdravit přírodní řasu. Řasy klientky jsou po proceduře okamžitě:

V lednu a únoru se na Vás těším ve Studiu Trend ve Svítkově v termínech: 26.1., 14.2. a 23.2. V únoru se lze objednávat na novou službu, žhavou novinku v úpravě řas a to Lash lifting a Lash botox viz.článek nahoře.

přeji Vám krásné a klidné Vánoce. Zastavte se na chvilku a užívejte si svých blízkých. Darujte jim to nejdražší, a to svůj přítomný čas s nimi, který nic nenahradí. Do nového roku přeji jen to nejlepší a hlavně zdravíčko.

S láskou připravím pro Vaše milované kosmetické balíčky na míru. Ceny jsou od 50,-, vše zabalím, načančám, doručím. V lednu je možnost výměny výrobků za jiné kosmetické výrobky, pokud se Ježíšek netrefí do odstínu či vkusu.

Nyní si můžete zakoupit v salónech dárkové poukazy na kosmetické služby. Na přání dárkový poukaz zabalíme a máte hotový dáreček třeba pod stromeček :-) pro manželku, maminku, kamarádku, kolegyni, sestru...

Slunečné dny jsou na obzoru, i když to venku nevypadá. Myslete na svou pleť a chraňte ji před sluníčkem pomocí přípravků Mary Kay: